Історична довідка

Повна назва:

Комунальний заклад “Смілянський навчально – виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступеня №13” Смілянської міської ради Черкаської області

Рік заснування – 1900 

  • 1900 рік – однокласна церковно-приходська школа (отець Терлецький навчає дітей в сторожці церковного приходу). Граф Бобринський виділяє кошти на будівництво школи.
  • 1923-1924 н.р. – школа розпочинає роботу як філіал середньої школи № 22 (директор Махаринець М.М.).
  • 1934-1935 н.р. – розпочинається будівництво нового приміщення; початкова школа реорганізується в семирічну.
  • 1937рік– школа переходить у підпорядкування Управління Одесько-Кишинівської залізниці, їй присвоюється № 56.
  • 1944 рік – школа спалена окупантами. Діти навчаються в пристосованих приміщеннях.
  • 1953-54 роки – школа відбудовується і розширюється.
  • 1956 рік – школа стає середньою.
  • 1958 рік – перший випуск учнів з атестатом зрілості.
  • 2000 рік – школа відзначила сторічний ювілей.
  • 2001 рік – до школи проведено водогін і встановлено автономну газову котельню.
  • 2002 рік – у школі обладнано комп’ютерний клас.
  • 2006 рік – всі навчальні кабінети під’єднано до мережі Інтернет.
  • 2008 рік – школа відзначила 50-ти річчя першого випуску учнів з атестатом зрілості.
  • 2017 рік – школа перейшла на самостійний баланс.
  • 2018 рік – на подвір’ї школи встановлено погруддя Т.Г.Шевченка.
  • 2019 рік – при школі створено дитячий садок “Соняшник”, а школу реорганізовано навчально-виховний комплекс.
Нагороджені Золотою медаллю:
1981 – Душенко Ірина,
1994 – Сергієнко Вікторія,
1995 – Якушенко Тетяна,
2000 – Бузько Володимир,
2000 – Лифар Дмитро,
2002 – Пономаренко Людмила,
2002 – Піскун Олександр,
2005 – Долматов Андрій,
2005 – Моргун Світлана,
2006 – Ковальчук Аліна,
2008 – Балюк Ірина,

2015 – Снісаренко Юлія

 Нагороджені Срібною медаллю:
1958 – Безкровна Раїса,
1968 – Коломієць Тетяна Володимирівна,
1980 – Поліщук Лариса,
1989 – Москаленко Ірина,                                                         1989 – Коломієць Тетяна Василівна                                    1992 – Вакуленко Ліна

2004 – Фомічова Юлія

                           2006 – Когутенко Ірина
2008 – Солонько Віталій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *