Благодійний фонд

Благодійний фонд “Освіта – ХХІ сторіччя”
  Заснований у січні 2002 року, діяльність Фонду направлена на залучення коштів для покращення навчально-матеріальної бази школи, преміювання відмінників навчання та творчо обдарованих учнів.
  За участі Фонду в школі створений комп’ютерний клас, облаштована спальна кімната для шестирічок,оновлюються шкільні меблі, придбано обладнання та інвентар для шкільної їдальні, музична апаратура і радіомікрофони, туристське спорядження , відремонтована бібліотека,  обладнано методичний кабінет, придбано  комп’ютерну техніку в бібліотеку та методичний кабінет, всі комп’ютери школи об’єднані в єдину мережу та підключені до мережі інтернет, облаштовано внутрішній туалет.
  Упорядковується подвір’я школи.  На подвір’ї школи відновлена та облаштована “Жива криниця” з цілющою водою, створена “Альпійська гірка” .
   За ініціативою випускника школи скульптора Євгенія Кайтмазова, за підтримки батьківського комітету, вчителів та учнів школи, випускника школи Олександра Мотузенка у 2018 році на подвір’ї закладу встановлено погруддя Т.Г.Шевченка, авторського виконання Є.Кайтмазова.
   Завдяки фінансовій підтримці батьківського комітету, випускників школи Михайла Кваші, Валентина Калашника, Петра Даценка та зусиллями вчителів та обслуговуючого персоналу у ІІ навчальному корпусі відкрито дитячий садочок “Соняшник” на 20 місць. Облаштовано спальню, зал для занять та ігрову кімнату, методичний куточок, проведено водогін, обладнано умивальники і дві туалетні кімнати, встановлено бойлер.
 Велику допомогу школі надають шефські підприємства ВАТ НВП СЕМЗ, вагонне та локомотивне депо, АТП 17128 та випускники школи П.Даценко, О.Мотузенко, М.Кваша, В.Калашнік, О.Ребров, Д.Лифар, В.Бузько та інші.

Благодійні внески можна надсилати на рахунок:

р/р UA65 3052 9900 0002 6003 0316 0774 0    ПриватБанк

Благодійний фонд “Освіта-ХХІ сторіччя”

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Благодійні внески можна надсилати на рахунок
код 26097586,

р/р26009203453,

АТ”Райфайзен банк Аваль”м.Київ

Благодійний фонд “Освіта-ХХІ сторіччя

Або на гаманець WebMoney: U866425593301 (UAN)

Z224203204608 (USD)

E423353784251 (EUR)