День школи

Рідній школі – 110

Щороку напередодні травневих свят ЗОШ № 13 відзначає свій день народження. 24 квітня школа відсвяткувала ювілей – 110 років з дня заснування! Ця визначна подія зібрала на шкільному подвір’ї учнів, вчителів, випускників, батьків, а також гостей свята в особі начальника відділу освіти Т.Г. Руснак, завідувача методичного кабінету В.Б. Руденко та голови профспілкового комітету працівників освіти Н.В. Сташенко. На урочистій лінійці гості побажали школі успіху і процвітання, подальшої плідної праці у благородній справі виховання майбутніх поколінь, а також виражали надію зустрітися на наступних славних ювілеях.

Яскравим етапом свята стало представлення культур народів світу. Тільки цього дня у школі працював італійський диско-клуб та піцерія, східний салон «1000 і одна ніч», грецький клуб комп’ютерних та інтелектуальних ігор, екзотичне сафарі та колоритний український шинок. Також було запроваджено шкільну валюту – «ювілярчики» та «ювілешки», – купюрами якої учасники свята розраховувались, відвідуючи різноманітні розважальні заклади.

 

До ювілею школи Карпенкіною Любов’ю Григорівною (кл. кер. 6 класу) та учнями 6 класу було зібрано цікавий матеріал про дитячі та шкільні роки вчителів та представлено його в експозиції класного музею «Миттєвості ХХ століття». Оригінальними експонатами музею стали шкільні атестати, зошити, щоденники, грамоти, випускні альбоми, шкільна форма , а також дитячі фотографії вчителів. Учні – екскурсоводи не лише знайомили відвідувачів із зібраним матеріалом, а й залучали їх до участі у конкурсі «Вгадай вчителя за дитячою фотографією». Атмосферу музею доповнювали благодійна скринька та книга відгуків.

У рамках святкування Дня школи були проведені спортивні змагання з шахів, туризму, перетягування канату, армреслінгу, футболу, підтягування на перекладині, штовхання гирі, а також спортивна естафета, вміло організовані вчителями фізкультури Ткаченком Петром Миколайовичем та Цибком Олексієм Леонідовичем . Цікавою ідеєю спортивної частини свята було ознайомлення учасників та глядачів з історією виникнення ігор, а також пошук ювілейних скарбів, які вдалося знайти учням 6, 8 та 10 класів. Учні 1-4 класів побували у «Дитячій спортландії», демонстрували свою спритність та вигравали солодкі подарунки.

Бажаємо рідній школі вічної молодості і натхнення, і нехай ще багатьом поколінням школярів вона допоможе віднайти свій шлях у житті!

 

Голова прес-центру школи А. Стукан