ПРОЕКТ «Миттєвості ХХ століття»

Цей проект було заплановано спеціально до ювілею школи, 110-ї річниці.
Головне завдання проекту – створити музей школи «Миттєвості ХХ століття».
До реалізації даного проекту доклали чимало зусиль як діти, так і їх вчителі. Разом, вони зібрали матеріал про історію заснування навчального закладу, вчителів-учасників війни та ветеранів педагогічної праці, директорів школи та випускників та виготовили стенд «Сторінки історії».

 

До ювілею школи, учні 6 класу зібрали цікавий матеріал про дитячі та шкільні роки вчителів та зробили  експозицію класного музею «Миттєвості ХХ століття». Оригінальними експонатами музею стали шкільні атестати, зошити, щоденники, грамоти, випускні альбоми, шкільна форма, а також дитячі фотографії вчителів. Учні – екскурсоводи не лише знайомили відвідувачів із зібраним матеріалом, а й залучали їх до участі у конкурсі «Вгадай вчителя за дитячою фотографією».  Атмосферу музею доповнювали  благодійна скринька та книга відгуків.  
Першими відвідувачами музею стали випускники школи, зокрема Костюченко В., випускник 1966 року, та Калашник В.В., випускник 1985 року. Тож скринька поповнилась першими  благодійними коштами саме з їх рук.
Дякуємо нашим випускникам за допомогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *