Діти і літо

Діти і літо: відпочинок «на повну»!!!

25 травня пролунав останній дзвоник. Для учнів 11 класу – це останній шкільний дзвінок, який ніколи більше не покличе їх за шкільні парти, для учнів 9 класу – це також певний рубіж: або продовжити навчання в 10 класі, або полишити стіни рідної школи, а от школярі молодших та середніх класів чекали чи не найбільше цього свята: адже попереду три місяці відпочинку, нових вражень, знайомств, подорожей.

І знову шкільна родина разом: вже 28 травня для 127 учнів Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 гостинно відкрив двері пришкільний відпочинковий табір «Росинка». До зустрічі дітей підготувалися всі: і адміністрація школи, і вчителі школи, і працівники їдальні.

У перший день роботи табору проведено гру – тренінг «Давайте знайомитись», яку підготувала заступник директора з виховної роботи Матвієнко Т.А. Щодня в таборі проводилась зарядка, спортивні ігри та розваги «Здоровим бути модно», змагання з футболу, шахмат ( вч. фізкультури Ткаченко П.М.). Цікаво і змістовно пройшли в таборі Дні: туризму, природи, дитинства, дитячої творчості, спорту, ігор і розваг, казки, здоров’я, квітів, «зеленого світу», кіно. Запам’яталась учням школи і розважальна гра «Посвята в туристи», яку підготувала і провела Антоневич Т.І. Мали можливість школярі продемонструвати свої таланти і в творчих конкурсах та програмах: малюнків «Світ навколо мене», «Щасливе дитинство»; декламаторів віршів про природу, гуморесок; годині творчості «Природа, фантазія і ми», «Шукаємо таланти». Завітали школярі і до «Майстерні Саморобкіна», де вчилися виготовляти вироби з паперу, природних матеріалів. Не було байдужих і під час проведення конкурсно – розважальної програми «Карооке в таборі». Але, мабуть, найбільше запам’яталися дітям екскурсії, які організували начальник табору «Росинка» Панкратова Л.М. та вчителі школи.

«Капітошки» і «Промінчики» – це найменші учні табору «Росинка», побували на екскурсіях в пожежній частині м. Сміли, на швейній фабриці «Сніжана», страусиній фермі с. Велика Яблунівка та Черкаському обласному краєзнавчому музеї. ( вч. Шпак Р.І., Нечта Л.В., Макаренко Л.О., Стадник В.М.).

Адміністрація школи висловлює слова вдячності керівникам організацій, які допомагали в проведенні екскурсій: ( Зайцю Ю.В., начальнику служби цивільного захисту Смілянського району, Бондаренку О.Ю., начальнику ДПРЧ – 12 м. Сміли; Овчинніковій Л.В., директору швейної фабрики «Сніжана»; Даценку П.І., директору ПАТ «Смілянське  АТП – 17128»; Шуліці В.В., начальнику ДАІ м. Сміли).

Поєднували відпочинок у таборі з навчальними екскурсіями та практикою учні 5– 8 класів. Так, учні 5 – 6 класів ( кл. кер. Бузько Л.П., Фомічова С.С.) відвідали Черкаський зоопарк та парк Перемоги. Учні 7 класу ( кл. кер. Сущинська І.Б.) провели пішохідну екскурсію на     страусину ферму с. Велика Яблунівка. Надовго запам’ятається учням 8 класу ( вч. Антоневич К.Р.) екскурсія га метеостанцію «Спостереження за природою».

Грамотами за навчальну практику відзначені учні: Пирогов С. ( 10 кл.), Титаренко В. ( 7 кл.), Бочкова В. ( 8 кл.), Карпенко М., Карпенко Д., Вихрест А. ( 5 кл.), Корнєєв О., Височин О., Чуперко В., Вітюк Є. ( 6 кл.).

Швидко промайнув час. Ось і закриття табору. Святкова лінійка. Нагородження переможців, солодкі призи. До побачення, табір! Чекай на нас вже наступного літа.

 

Лариса Миколаївна Третяк, заступник директора

з навчально – виховної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *