Спортивне життя школи

11

                                              Спортивне життя школи
З метою пропаганди здорового способу життя учнівської молоді, поширення ідей  олімпізму  з 09.09.2013 по 13.09.2013 у школі був проведений Олімпійський тиждень та День здоров’я.
В рамках  тижня   11.09.2013 року були проведені змагання з  шахів для учнів 5-8 класів. За результатами проведених змагань:  І місце посів Височин Олег (учень 8 класу), ІІ місце – Карпенко Марія (учениця 7 класу), ІІІ місце -Коваленко Денис (учень 5 класу). У змаганнях  із кидків м’яча в корзину
І місце посів Чуперко Владислав (учень 8 класу), ІІ місце – Петренко Олександр (учень 11 класу), ІІІ місце – Соколов Олександр (учень 11 класу). Для учнів 8-9 та 10-11 класів був проведений волейбол. Серед 8-9 класів перемогу здобула команда 9 класу, у грі між 10 та 11 класом перемога дісталася учням 11 класу.
З метою продовження шкільних традицій, пропаганди  здорового способу життя 12 вересня в урочищі «Довжик» був проведений «День здоров’я».

11

Вчителі фізичної культури Ткаченко П.М. та Цибко О.Л.  розробили  сценарій проведення спортивних  змагань для учнів 5-11 класів. Вихователь ГПД Стадник В.М. розробила сценарій  спортивних естафет для учнів 1-4 класів.  Зранку, на шкільному подвір’ї,  між учнями 6-11 класів  були проведені  відбіркові змагання з футболу. У фіналі грали команди 7,8 класів та команди 9, 11 класів.  У грі 7 та 8 класу,  із рахунком (3:2) перемогу здобула команда 7 класу, а між 9 та 11 класами, із рахунком (4:6) перемогу здобула команда 11 класу.  За набивання м’яча  у командній грі І місце

 

(294 р) посіли учні 7 класу (кл.керівник Бузько Л.П.), ІІ місце  (231р) посіла команда 11 класу (кл.керівник Стовба  С.О.), ІІІ місце (110 р) – команда 9 класу  (кл.керівник  Сущинська І.Б.) та ІV місце (89 р) – команда учнів 8 класу (кл.керівник Фомічова С.С.).  У індивідуальному набиванні м’яча  І місце – Височин Віталій, учень 7 класу (149 р); ІІ місце Карпенко Марія, учениця 7 класу (106 р) та ІІІ місце Петренко Олександр, учень 11 класу (104 р). Також були проведені змагання з перетягування канату.

 

22
На День здоров’я був запрошений срібний призер Олімпійських ігор у Сеулі Мотузенко О.О., який нагородив  спортсменів школи за високі результати показані у  День  здоров’я : Височина Віталія (7 клас), Карпенко Марію (7 клас), Петренка Олександра (11 клас), Чуперка Владислава (8 клас) та Соколова Олександра  (10 клас) олімпійськими щоденниками.
Крім того у цей день були заплановані та проведені:  конкурси «Квіткової композиції  чи   ікебани»,  «Лісової газети», «Лісової знахідки», «Лісової каші» та  «Пошук скарбу».

33
Усі класні колективи були відзначені грамотами за перемогу  в конкурсі «Краща лісова каша». У конкурсі «Лісова знахідка» І місце отримав учнівський колектив 10 класу (кл.керівник Карпенкіна Л.Г.), ІІ місце – учнівський колектив 6 класу ( кл.керівник Музика О.Ю.), ІІІ місце – учнівський колектив 9 класу (кл. керівник Сущинська І.Б.) .
У конкурсі «Лісова газета» І місце розділили учні 6 класу (кл.керівник Музика О.Ю.) та учні 8 класу (кл.керівник Фомічова С.С.). Учні 10 класу (кл.керівник Карпенкіна Л.Г.) отримали грамоту за творчий підхід в оформлені газети, а учні 7 класу (кл.керівник Бузько Л.П.) отримали грамоту за екологічну спрямованість лісової газети.  Усі класи  отримали подяки  за створення «Лісових ікебан». А головний скарб, захований  у лісі директором школи Антоновичем К.Р. знайшла учениця 3 класу Устенко Валерія, за що була відзначена солодким подарунком.

44
В рамках проведення Олімпійського тижня бібліотекар школи М.А. Ткаченко  оформила виставку книг на тему «Зірки Олімпійського руху».

Заходи, які були проведені в рамках Олімпійського тижня надовго залишать спогади  у пам’яті учнів.

Ліна Коржова,
заступник директора з виховної роботи